top of page

Nefes Terapisi

Holoterapi

Aile Terapisi

Çocuk ve Oyun Terapisi

Bireysel Terapi

Hamilelere Nefes Terapisi

İçindeki "sen" i keşfet...

 

Özgün metodlar ile kişiye özel yaşam yolculuğu desenleri sunuyoruz.Bireylere  ‘özüne giden yolda’ rehberlik yaparak;  hayatlarını nasıl  daha mutlu daha başarılı  yaşayabilirler düşüncesinden hareket  ederek kişilere özgün çözümler üretmekteyim.

Kendini tanıyan ne istediğini bilen  birey  ve kurumların mutlu ve başarılı olmaları kaçınılmazdır.​ Mutluluk, huzur, pozitif  olma hali bulaşıcıdır. Kişiler ve kurumlar içsel anlamda  kendi öz kaynaklarının farkına  varma gibi bir davranış geliştirebilirler.Potansiyellerinin farkını keşfederek, beraberinde daha yetkin, daha etkin olabilmeleri ile “ben” kavramından  “biz “olabilmeye uzanan keyif alınası hoş  sonucunda da başarıların zirvelerde  olduğu bir yolculuğu   yaşayabilirler.Farkındalık yolculuğumuzda faydalandığımız kaynaklar tümüyle "doğal  uygulamalar ve tekniklerdir". Kişiler bu çalışmalar ile bir gelişim ve dönüşüm yaşarlar. Sonrasında  da bu teknikler her hangi bir  destek almadan  yaşamlarının her alanında kolayca uygularlar.Gelin sizinle, mutluluğu ve hayatımızda netliği yaşayabilmemiz için nefes ve zihin gücümüzü doğru kullanmayı öğrenerek, yaşam ve evrenle  bütün bir şekilde, nefesin etkin kullanıldığında hayatımızda yarattığı olumlu değişikliklerin farkına varalım.


Nefes farkındalığı,  kuantum ve NLP (Nörolinguistik Programlama) teknikleri uygulamaları ile kişisel  gelişimde  evrenin muhteşem enerjisi ile  harmanlayıp

 

” Insanın  Mukemmelliğini keşfi”  (The discovery of human Excellence) adini verdigi modellemeyle;Düşünsel, duyusal, biyolojik anlamda nefes terapileri

Nefesin hastalıkları önleyici özellikleri

Bilinç açıklığı ve nefes

Stres ve nefes

Geçmişin negatif kalıplarının pozitife dönüşümü

Duyu  (sinir) dili kalıplarının dönüşümü

Her yaş ve her durumda öğrenmenin gerçekleşmesi

Gerçekten ne istediğinin farkında olma

Anda kalmanın gücü sayesinde istenilen hedeflere rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Kendini tanıyan birey mutlu olmayı seçmiş bireydir, Limitler zihninizin, enerjiniz inancınızın eseridir.
Mutlu bireyden mutlu toplumlara.

 

Seminer, konferans, terapi çalışmaları ve çözüm ortaklığı, özel gruplar için grup terapi ve seansları, bireysel terapi koçluk hizmetlerimizle mutluluğa ve başarıya giden yolda size kılavuzluk yapmak mutluluğumuzdur.

   Perihan Yıllı ile​
  Kişisel Gelişimin Profesyonel Tasarımı

bottom of page